Správce sítí a firewallů (m/ž)

Jsme zdravotnický holding AKESO, přední poskytovatel zdravotní péče v Česku. Provozujeme Nemocnici Hořovice, AKESO POLIKLINIKU v Praze, Rehabilitační nemocnici Beroun, Centrum duševní rehabilitace, Denní psychoterapeutické sanatorium „Ondřejov“ a onkologické a radiologické centrum Multiscan, které je součástí Komplexního onkologického centra Pardubického kraje. Vedle těchto zařízení patří do skupiny AKESO i další ambulance, síť lékáren SENIMED, distributoři léčiv a zdravotních materiálů či vlastní stavební firma Construction Team. S holdingem je spjata také prémiová zdravotní péče Altoa a digitální psychoterapeutická platforma MindWell.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

Zdravotnický holding AKESO nepřestává inovovat a dynamicky růst. Za obratem 5 mld. Kč se skrývá společné úsilí více jak 3000 zaměstnanců, kteří jsou naší skutečnou hybnou silou. Zakládáme si na otevřené komunikaci a rodinné atmosféře. Nabízíme prostor pro iniciativu, seberealizaci a kariérní rozvoj.

Popis pozice

Rádi bychom našli tebe, který máš zkušenosti jako seniorní správce počítačové sítě a firewallů. Znáš ideálně firewally Next Generation, znáš co je IPS, WAF a hodně dalších zkratek, které umíš i nastavit a spravovat včetně dalších aplikací, které toto zpracovávají a napomáhají k centrální správě a řešení. Již jsi reálně řešil propojení více poboček spojených do jedné centrální sítě, rozdělené na VLAN a různá omezení z důvodu bezpečnosti. Ideálně jsi toto vše již někde nastavoval a nebudeš mít představu, že se to vše naučíš u nás, pro tuto pozici již hledáme hotového člověka. Víš, že některé činnosti v IT se dělají v noci nebo o víkendech a počítáš s tím, že občas je to potřeba, případně může být i týdenní placená pohotovost.

Profesní požadavky

  • seniorní zkušenosti s nastavením a správou firewallů NG
  • seniorní znalosti se správou a nastavením počítačových sítí a VLAN
  • seniorní znalosti propojení poboček
  • seniorní znalosti správy a podpory VPN s 2FA
  • seniorní znalosti počítačové bezpečnosti

Další požadavky

  • seniorní přehled v IT problematice a bezpečnosti
  • morální a profesní kvality, spolehlivost
  • schopnost rychle se učit a orientovat se v nové problematice
  • aktivní přístup a komunikativnost
  • samostatnost při plánování a organizování práce
  • anglický jazyk výhodou
  • řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní, solidní a renomované české společnosti
  • perspektivní zaměstnání s ohodnocením odpovídajícím schopnostem
  • příjemné pracovní prostředí v přátelském týmu
  • odborné vzdělávání (placené certifikace)
  • pružnou pracovní dobu/home-office
  • přístup k nejkvalitnější zdravotní péči pro vás i vaše nejbližší rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené
  • výhodnější hypotéku nebo pojištění
  • bezplatné právní a finanční konzultace
  • příspěvek 3 % z hrubé mzdy na penzijní připojištění
  • podporu při výuce angličtiny a kurzy pro váš další profesní růst
  • cenově zvýhodněné stravování
  • sportovní a kulturní akce pro zaměstnance
  • zvýhodněné tankovací karty OMV
  • zvýhodněné mobilní tarify O2
  • lokality Praha, Pardubice, Beroun, Hořovice
  • nástup možný ihned

Platové podmínky

  • nástupní plat dohodou, po zkušební době navýšení
  • plat je složený ze dvou částí, pevná část a pohyblivá složka, která obsahuje (splněné SLA, účast na projektech, pohotovost, hodnocení vedoucího)
  • další růst platu podle individuálních schopností (znalosti, certifikace) a přínosu pro firmu

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis. Vaše reakce určitě budeme číst a ozveme se všem (ať už telefonicky nebo skrz e-mail).

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Máte zájem o nabízenou pozici?
Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?
Kontaktujte nás