Specialista procesů (m/ž)

Zdravotnický holding AKESO nepřestává inovovat a dynamicky růst. Za obratem 4,5 mld. Kč se skrývá společné úsilí více jak 3000 zaměstnanců, kteří jsou naší skutečnou hybnou silou. Zakládáme si na otevřené komunikaci a rodinné atmosféře. Nabízíme prostor pro iniciativu, seberealizaci a kariérní rozvoj.

Popis pozice:

Náš budoucí kolega nám bude pomáhat měnit zdravotnictví v AKESO způsobem, který přinese péči bezpečnější, dostupnější, kvalitnější a efektivnější. Aby se tak stalo, budeš s námi pracovat na:

  • Detailní analýze a popisu jednotlivých procesů
  • Měření procesů a analýze dostupných dat
  • Návrhu změny a vyhledávání dobré praxe ve skupině i mimo ni
  • Navrhování nových procesů
  • Stanovení plánu dosažení nového stavu
  • Průběžném ověřování dosažení stanoveného cíle

Profesní požadavky:

  • VŠ vzdělání
  • Zkušenost s analýzou procesů, včetně detailního mapování a ideálně zkušenost s mapováním procesů ve službách – velkou výhodou
  • Zkušenosti s datovou analýzou minimálně na úrovni Excel
  • Zkušenost se SW pro tvorbu procesních map/analýz, schopnost samostatně vytvářet procesní mapy a dokumentaci k procesům
  • Zkušenost se sběrem informací od různých úrovní managementu
  • Výhodou zkušenosti ze zdravotnictví a znalost zdravotnického prostředí
  • Výhodou certifikace v oblasti Lean/Six Sigma

Další požadavky:

Ideální kandidát by měl mít:

  • Schopnost bavit se (naslouchat/spolupracovat) se širokou plejádou profesí a osobností (zdravotníci a management)
  • Schopnost vytváření dlouhodobých vztahů založených na důvěře a spolehlivosti
  • Schopnost identifikovat klíčové motivátory u hlavních aktérů
  • Strukturovanost – je třeba změti myšlenek a nápadů dávat formu
  • Nápaditost – meze se nekladou, nápady, co mají smysl, se mohou prosadit velice rychle
  • Systémovost – nepracujeme na jednotlivostech, ale na celém systému

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní, solidní a renomované české společnosti
  • Perspektivní zaměstnání s ohodnocením odpovídajícím schopnostem
  • Příjemné pracovní prostředí v přátelském týmu
  • Odborné vzdělávání (placené certifikace)
  • Pružnou pracovní dobu/home-office
  • Přístup k nejkvalitnější zdravotní péči pro vás i vaše nejbližší rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodnější hypotéku nebo pojištění
  • Bezplatné právní a finanční konzultace
  • Příspěvek 3 % z hrubé mzdy na penzijní připojištění
  • Podporu při výuce angličtiny a kurzy pro váš další profesní růst
  • Cenově zvýhodněné stravování
  • Sportovní a kulturní akce pro zaměstnance
  • Zvýhodněné tankovací karty OMV
  • Zvýhodněné mobilní tarify O2
  • Nástup možný ihned

Platové podmínky:

  • Nástupní plat dohodou, po zkušební době navýšení
  • Plat je složený ze dvou částí, pevná část a pohyblivá složka, která obsahuje (splněné SLA, účast na projektech, pohotovost, hodnocení vedoucího)
  • Další růst platu podle individuálních schopností (znalosti, certifikace) a přínosu pro firmu

Přidejte se k nám

Jsme zdravotnický holding AKESO, přední poskytovatel zdravotní péče v Česku. Provozujeme Nemocnici Hořovice, AKESO POLIKLINIKU v Praze, Rehabilitační nemocnici Beroun, Centrum duševní rehabilitace, Denní psychoterapeutické sanatorium „Ondřejov“ a onkologické a radiologické centrum Multiscan, které je součástí Komplexního onkologického centra Pardubického kraje. Vedle těchto zařízení patří do skupiny AKESO i další ambulance, síť lékáren SENIMED, distributoři léčiv a zdravotních materiálů či vlastní stavební firma Construction Team. S holdingem je spjata také prémiová zdravotní péče Altoa a digitální psychoterapeutická platforma MindWell.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Máte zájem o nabízenou pozici?
Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?
Kontaktujte nás