Recepční – Koordinátorka (m/ž)

Na co se můžete těšit:

Zdravotnický holding AKESO nepřestává inovovat a dynamicky růst. Za obratem 4,5 mld. Kč se skrývá společné úsilí více jak 3000 zaměstnanců, kteří jsou naší skutečnou hybnou silou. Zakládáme si na otevřené komunikaci a rodinné atmosféře. Nabízíme prostor pro iniciativu, seberealizaci a kariérní rozvoj.

Práce na 0,75 úvazek (6 hodin denně)

7:00 -13:00

13:00 -19:00

Vaše pracovní náplň bude zahrnovat:

  • komunikaci s klienty i pacienty ( emailovou, telefonickou, osobní )
  • práci s databází objednávkového systému
  • kontrola přijatých sms
  • spolupráce s ostatním personálem polikliniky
  • přijímání hotovostních i bezhotovostních plateb

Kde budete pracovat:

V AKESO POLIKLINICE v Praze

Co od Vás požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • znalost anglického jazyka – minimálně úroveň B1
  • odpovědný přístup k práci
  • trestní bezúhonnost

Co Vám dále nabízíme:

Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

  • přístup k nejkvalitnější zdravotní péči pro vás i vaše nejbližší rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené
  • výhodnější hypotéku nebo pojištění
  • bezplatné právní a finanční konzultace
  • příspěvek 3 % z hrubé mzdy na penzijní připojištění
  • podporu při výuce angličtiny a kurzy pro váš další profesní růst
  • cenově zvýhodněné stravování
  • sportovní a kulturní akce pro zaměstnance
  • a mnohem více

Seznam všech benefitů pro naše zaměstnance naleznete pod videem.

Přidejte se k nám

Jsme zdravotnický holding AKESO, přední poskytovatel zdravotní péče v Česku. Provozujeme Nemocnici Hořovice, AKESO POLIKLINIKU v Praze, Rehabilitační nemocnici Beroun, Centrum duševní rehabilitace, Denní psychoterapeutické sanatorium „Ondřejov“ a onkologické a radiologické centrum Multiscan, které je součástí Komplexního onkologického centra Pardubického kraje. Vedle těchto zařízení patří do skupiny AKESO i další ambulance, síť lékáren SENIMED, distributoři léčiv a zdravotních materiálů či vlastní stavební firma Construction Team. S holdingem je spjata také prémiová zdravotní péče Altoa a digitální psychoterapeutická platforma MindWell.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Máte zájem o nabízenou pozici?
Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?
Kontaktujte nás