Projektant (m/ž)

Projektant (m/ž)

CONSTRUCTION TEAM je developerskou, inženýrskou a stavební společností, která realizuje stavby výhradně pro holding AKESO, jednoho z předních poskytovatelů zdravotní péče v Česku. Kromě rekonstrukcí a modernizací Nemocnice Hořovice a Rehabilitační nemocnice Beroun má CONSTRUCTION TEAM za sebou realizaci pavilonu klinické onkologie Multiscan v Pardubicích, rekonstrukci porodnice Nemocnice Hořovice a výstavbu bytů pro zaměstnance.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ Sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

Přidejte se k nám.

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT

AKESO holding nepřestává dynamicky růst. Do naší stavební divize proto hledáme posily, které mají chuť se podílet na inovativních projektech. Nabízíme prostor pro seberealizaci a jistotu stabilní společnosti. Vaše pracovní náplň bude zahrnovat samostatné řešení projektů pozemních staveb a jednání s úřady státní správy.

KDE BUDETE PRACOVAT

V sídle společnosti AKESO holding.

CO OD VÁS POŽADUJEME

Vysokoškolské vzdělání stavebního směru a minimálně 5 let praxe v oboru. Dále požadujeme uživatelskou znalost práce na PC (včetně MS Office), znalost programu AutoCAD a řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič). Zároveň očekáváme aktivní a samostatný přístup k plnění úkolů, pečlivost a svědomitost. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME

Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

  • přístup k nejkvalitnější zdravotní péči pro vás i vaše nejbližší rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené
  • výhodnější hypotéku nebo pojištění
  • bezplatné právní a finanční konzultace
  • příspěvek 3 % z hrubé mzdy na penzijní připojištění
  • pomoc při exekuci a soudních sporech
  • podporu při výuce angličtiny a kurzy pro váš další profesní růst
  • cenově zvýhodněné stravování
  • a mnohem více

Máte zájem o nabízenou pozici? Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech? 

Kontaktujte nás na e-mailové adrese personalni@akesoholding.cz.

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Máte zájem o nabízenou pozici?
Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?
Kontaktujte nás