Praktický lékař pro dospělé (m/ž)

Praktický lékař pro dospělé (m/ž)

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT

Naše centrum je moderním pracovištěm vybaveným špičkovými technologiemi. K dispozici vám bude i tým zkušených lékařů a zdravotníků. Ve své práci budete mít rovněž možnost uplatnit inovativní postupy.

KDE BUDETE PRACOVAT

V AKESO poliklinice v Nových Butovicích.

CO OD VÁS POŽADUJEME

Atestaci z praktického lékařství pro dospělé nebo kmen všeobecného praktického lékařství. Možnost spolupráce s dalšími dvěma atestovanými lékařkami (školitele v předatestační přípravě). Zároveň očekáváme pečlivost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti a chuť nadále se rozvíjet. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME

Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

  • přístup k nejkvalitnější zdravotní péči pro vás i vaše nejbližší rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené
  • mateřskou školku a příměstské tábory
  • celoživotní vzdělávání
  • příspěvek 3 % z hrubé mzdy na penzijní připojištění
  • a mnohem více

Seznam všech benefitů pro naše zaměstnance naleznete pod videem.

PŘIDEJTE SE K NÁM

AKESO POLIKLINIKA zajištuje nejen komplexní péči o dětské pacienty, ale nabízí odbornosti i pro dospělé. V pražských Nových Butovicích tedy poskytuje zdravotní služby pro celou rodinu, a to ve velmi příjemném prostředí a za využití nejmodernější zdravotnické techniky.

Jsme zdravotnický holding AKESO, jeden z předních poskytovatelů zdravotní péče v Česku. Provozujeme kromě AKESO POLIKLINIKY v Praze i Nemocnici Hořovice, Rehabilitační nemocnici Beroun, Centrum duševní rehabilitace a Onkologické a radiologické centrum Multiscan. Vedle těchto zařízení patří do skupiny i další ambulance, lékárny, distributoři léčiv a stavební divize.

Díky úzké spolupráci s nemocnicemi skupiny AKESO je AKESO POLIKLINIKA schopné zajistit komplexní péči od vyšetření až po následnou léčbu a rehabilitaci.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Máte zájem o nabízenou pozici?
Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?
Kontaktujte nás