Pracovník v sociálních službách (m/ž)

Pracovník v sociálních službách (m/ž)

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT

Naše nemocnice je moderním pracovištěm vybaveným špičkovými technologiemi. K dispozici vám bude i tým zkušených lékařů a zdravotníků. Ve své práci budete mít rovněž možnost uplatnit inovativní postupy. Budete pracovat ve zcela nově vznikajícím Centru duševní rehabilitace.

KDE BUDETE PRACOVAT

V Rehabilitační nemocnici Beroun – Centrum duševní rehabilitace.

Práce je na třísměnný provoz.

CO OD VÁS POŽADUJEME

Ukončené středoškolské vzdělání sociálního směru, nebo absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách - dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, zdravotní způsobilost a bezúhonnost. Zároveň očekáváme pečlivost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti, empatii a kreativitu, počítačovou gramotnost a chuť nadále se rozvíjet. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME

Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

  • přístup k nejkvalitnější zdravotní péči pro vás i vaše nejbližší rodinné příslušníky
  • příspěvek 3 % z hrubé mzdy na penzijní připojištění
  • dotované stravování
  • 6 týdnů dovolené
  • mateřskou školku a příměstské tábory
  • vstup do bazénu, sauny, tělocvičny
  • celoživotní vzdělávání
  • a mnohem více

Seznam všech benefitů pro naše zaměstnance naleznete pod videem.

PŘIDEJTE SE K NÁM

Projekt Centra duševní rehabilitace v Berouně je unikátní nejen v České republice, ale současně i v kontextu celé Evropy. Je výrazem dlouhodobé snahy majitele skupiny AKESO, Sotiriose Zavalianise, zajistit obyvatelům komplexní péči v důstojném prostředí při využití nejmodernějších postupů a znalostí při zachování veškerého možného komfortu, na který jsou zvyklí v našich ostatních zařízeních.

 Naše nemocnice je součástí zdravotnického holdingu AKESO, předního poskytovatele zdravotní péče v Česku. AKESO provozuje kromě Rehabilitační nemocnice Beroun i Nemocnici Hořovice, Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice v Praze a Onkologické a radiologické centrum Multiscan. Vedle těchto zařízení patří do skupiny i další ambulance, lékárny, distributoři léčiv a stavební divize.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

Máte zájem o nabízenou pozici?
Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?
Kontaktujte nás