Pracovník oddělení zdravotních pojišťoven (m/ž)

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT

Naše nemocnice je moderním pracovištěm vybaveným špičkovými technologiemi. K dispozici vám bude i tým zkušených lékařů a zdravotníků. Ve své práci budete mít rovněž možnost uplatnit inovativní postupy.

Vaše pracovní náplň bude zahrnovat:

  • kompletace, vyúčtování a kontrola záznamů v chorobopisech
  • administrativní činnost se zdravotnickou dokumentací
  • zpracování statistik
  • vykazování zdravotní péče zdravotním pojišťovnám

CO OD VÁS POŽADUJEME

Minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou. Administrativní praxe ve zdravotnictví výhodou, uživatelská znalost práce na PC. Zároveň očekáváme spolehlivost, samostatnost, dobré komunikační dovednosti a schopnost týmové práce. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME

Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

  • přístup k nejkvalitnější zdravotní péči pro vás i vaše nejbližší rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené
  • mateřskou školku NEMO a příměstské tábory
  • bezplatné právní a finanční konzultace
  • příspěvek 3 % z hrubé mzdy na penzijní připojištění
  • a mnohem více

Seznam všech benefitů pro naše zaměstnance naleznete pod videem.

PŘIDEJTE SE K NÁM

Rehabilitační nemocnice Beroun patří k nejlépe vybaveným a nejkomfortnějším pracovištím svého typu nejen v Česku, ale i v Evropě.

Jsme zdravotnický holding AKESO, jeden z předních poskytovatelů zdravotní péče v Česku. Provozujeme Nemocnici Hořovice, AKESO POLIKLINIKU v Praze, Rehabilitační nemocnici Beroun, Centrum duševní rehabilitace, Denní psychoterapeutické sanatorium "Ondřejov" a onkologické a radiologické centrum Multiscan, které je součástí Komplexního onkologického centra Pardubického kraje. Vedle těchto zařízení patří do skupiny AKESO i další ambulance, síť lékáren SENIMED, distributoři léčiv a zdravotních materiálů či vlastní stavební firma Construction Team. S holdingem je spjata také prémiová zdravotní péče Altoa a digitální psychoterapeutická platforma Mindwell.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Máte zájem o nabízenou pozici?
Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?
Kontaktujte nás