Lékař se specializovanou způsobilostí v oboru paliativní medicína (m/ž)

Lékař se specializovanou způsobilostí v oboru paliativní medicína (m/ž)

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT

Naše moderní nemocnice je přívětivým pracovištěm. Nabízíme smysluplnou, kreativní a samostatnou práci s nemocnými a jejich rodinami jak v průběhu hospitalizace, tak i v ambulanci paliativní medicíny. K dispozici vám budou zkušení kolegové z multidisciplinárního paliativního týmu.

KDE BUDETE PRACOVAT

V Nemocnici Hořovice.

CO OD VÁS POŽADUJEME

Ukončení příslušného vysokoškolského vzdělání a atestaci v oboru paliativní medicína nebo přípravu na tuto specializovanou způsobilost. Zároveň očekáváme pečlivost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti a chuť nadále se rozvíjet. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME

Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

  • nové zaměstnanecké byty prémiové kvality i s vybavením
  • přístup k nejkvalitnější zdravotní péči pro vás i vaše nejbližší rodinné příslušníky
  • naši vlastní dopravu k cestování do zaměstnání
  • 5 týdnů dovolené
  • mateřskou školku NEMO a příměstské tábory
  • celoživotní vzdělávání
  • a mnohem více

Seznam všech benefitů pro naše zaměstnance naleznete pod videem.

PŘIDEJTE SE K NÁM

Nemocnice Hořovice je více než běžnou nemocnicí regionálního typu. Nabízí špičková lůžková pracoviště a širokou škálu navazujících ambulancí a poraden. Specializované zdravotní služby poskytuje nad rámec základních medicínských oborů pacientům z celého Česka.

Naše nemocnice je součástí zdravotnického holdingu AKESO, jednoho z předních poskytovatelů zdravotní péče v Česku. AKESO provozuje kromě Nemocnice Hořovice i AKESO POLIKLINIKU v Praze, Rehabilitační nemocnici Beroun, Centrum duševní rehabilitace, Denní psychoterapeutické sanatorium "Ondřejov" a onkologické a radiologické centrum Multiscan, které je součástí Komplexního onkologického centra Pardubického kraje. Vedle těchto zařízení patří do skupiny AKESO i další ambulance, síť lékáren SENIMED, distributoři léčiv a zdravotních materiálů či vlastní stavební firma Construction Team. S holdingem je spjata také prémiová zdravotní péče Altoa a digitální psychoterapeutická platforma Mindwell.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Máte zájem o nabízenou pozici?
Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?
Kontaktujte nás