Lékař pro Komplexní onkologické centrum Pardubického kraje (m/ž)

Lékař pro Komplexní onkologické centrum Pardubického kraje (m/ž)

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT

Naše centrum je moderním pracovištěm vybaveným špičkovými technologiemi. K dispozici vám bude i tým zkušených lékařů a zdravotníků. Ve své práci budete mít rovněž možnost uplatnit inovativní postupy.

KDE BUDETE PRACOVAT

V Onkologickém a radiologickém centru Multiscan v Pardubicích.

CO OD VÁS POŽADUJEME

Ukončení příslušného vysokoškolského vzdělání s odbornou způsobilostí, zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost. Dále požadujeme zájem o klinickou nebo radiační onkologii. Zároveň očekáváme pečlivost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti a chuť nadále se rozvíjet. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME

Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

  • možnost dostupného bydlení po dohodě
  • přístup k nejkvalitnější zdravotní péči pro vás i vaše nejbližší rodinné příslušníky
  • možnost zkráceného úvazku
  • 6 týdnů dovolené
  • mateřskou školku a příměstské tábory
  • celoživotní vzdělávání
  • a mnohem více

Seznam všech benefitů pro naše zaměstnance naleznete pod videem.

PŘIDEJTE SE K NÁM

Onkologické a radiologické centrum Multiscan sídlí v Pardubické nemocnici a je součástí Komplexního onkologického centra Pardubického kraje. Zároveň provozuje ambulance klinické onkologie v Chrudimi, ve Svitavách a v Ústí nad Orlicí. Jako další detašované pracoviště slouží i onkologické oddělení Nemocnice Hořovice. Kromě těchto ambulancí funguje v rámci centra i oddělení radiodiagnostiky, které sídlí na Poliklinice Vektor v Pardubicích.

Naše centrum je součástí zdravotnického holdingu AKESO, předního poskytovatele zdravotní péče v Česku. AKESO provozuje kromě Onkologického a radiologického centra Multiscan i Nemocnici Hořovice, AKESO POLIKLINIKU v Praze, Rehabilitační nemocnici Beroun a Centrum duševní rehabilitace. Vedle těchto zařízení patří do skupiny i další ambulance, lékárny, distributoři léčiv a stavební divize.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Máte zájem o nabízenou pozici?
Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?
Kontaktujte nás