Lékař pro Ambulanci klinické onkologie ve Svitavách (m/ž)

Lékař pro Ambulanci klinické onkologie ve Svitavách (m/ž)

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT

Naše centrum je moderním pracovištěm vybaveným špičkovými technologiemi. K dispozici vám bude i tým zkušených lékařů a zdravotníků. Ve své práci budete mít rovněž možnost uplatnit inovativní postupy.

KDE BUDETE PRACOVAT

V Ambulanci klinické onkologie ve Svitavách (s možností klinického dne v Komplexním onkologickém centru Pardubického kraje).

CO OD VÁS POŽADUJEME

Ukončení příslušného vysokoškolského vzdělání s odbornou způsobilostí, zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost. Dále požadujeme zájem o klinickou onkologii. Zároveň očekáváme pečlivost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti a chuť nadále se rozvíjet. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME

Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

  • možnost dostupného bydlení po dohodě
  • přístup k nejkvalitnější zdravotní péči pro vás i vaše nejbližší rodinné příslušníky
  • 6 týdnů dovolené
  • mateřskou školku a příměstské tábory
  • celoživotní vzdělávání
  • a mnohem více

Seznam všech benefitů pro naše zaměstnance naleznete pod videem.

PŘIDEJTE SE K NÁM

Onkologické a radiologické centrum Multiscan sídlí v Pardubické nemocnici a je součástí Komplexního onkologického centra Pardubického kraje. Zároveň provozuje ambulance klinické onkologie v Chrudimi, ve Svitavách a v Ústí nad Orlicí. Jako další detašované pracoviště slouží i onkologické oddělení Nemocnice Hořovice. Kromě těchto ambulancí funguje v rámci centra i oddělení radiodiagnostiky, které sídlí na Poliklinice Vektor v Pardubicích.

Naše centrum je součástí zdravotnického holdingu AKESO, jednoho z předních poskytovatelů zdravotní péče v Česku. AKESO provozuje kromě onkologického a radiologického centra Multiscan, které je součástí Komplexního onkologického centra Pardubického kraje i Nemocnici Hořovice, Rehabilitační nemocnici Beroun, Centrum duševní rehabilitace, Denní psychoterapeutické sanatorium "Ondřejov". Vedle těchto zařízení patří do skupiny AKESO i další ambulance, síť lékáren SENIMED, distributoři léčiv a zdravotních materiálů či vlastní stavební firma Construction Team. S holdingem je spjata také prémiová zdravotní péče Altoa a digitální psychoterapeutická platforma Mindwell.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Máte zájem o nabízenou pozici?
Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?
Kontaktujte nás