Absolvent či student (m/ž)

Absolvent či student (m/ž)

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT

Vyzkoušejte si na týden, jaké to je u nás pracovat a rozhodněte se, zda chcete rozšířit náš dynamický tým. K dispozici vám budou špičkové technologie a tým zkušených lékařů a zdravotníků naší nemocnice. Ve své práci budete mít rovněž možnost uplatnit inovativní postupy.

KDE BUDETE PRACOVAT

V Nemocnici Hořovice.

CO OD VÁS POŽADUJEME

Chuť se rozvíjet. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME

Stipendium ve výši až 10 000 Kč měsíčně nabízíme studentům a studentkám vysokých, vyšších odborných i středních zdravotnických škol.

Pokud jste absolvent či absolventka, vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

  • nové zaměstnanecké byty prémiové kvality i s vybavením
  • přístup k nejkvalitnější zdravotní péči pro vás i vaše nejbližší rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené
  • mateřskou školku NEMO a příměstské tábory
  • celoživotní vzdělávání
  • příspěvek 3 % z hrubé mzdy na penzijní připojištění
  • a mnohem více

Seznam všech benefitů pro naše zaměstnance naleznete pod videem.

PŘIDEJTE SE K NÁM

Nemocnice Hořovice je více než běžnou nemocnicí regionálního typu. Nabízí špičková lůžková pracoviště a širokou škálu navazujících ambulancí a poraden. Specializované zdravotní služby poskytuje nad rámec základních medicínských oborů pacientům z celého Česka.

Naše nemocnice je součástí zdravotnického holdingu AKESO, předního poskytovatele zdravotní péče v Česku. AKESO provozuje kromě Nemocnice Hořovice i AKESO POLIKLINIKU v Praze, Rehabilitační nemocnici Beroun, Centrum duševní rehabilitace a Onkologické a radiologické centrum Multiscan. Vedle těchto zařízení patří do skupiny i další ambulance, lékárny, distributoři léčiv a stavební divize.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Máte zájem o nabízenou pozici?
Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?
Kontaktujte nás