Absolvent či student (m/ž)

Absolvent či student (m/ž)

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT

Vyzkoušejte si na týden, jaké to je u nás pracovat a rozhodněte se, zda chcete rozšířit náš dynamický tým. K dispozici vám budou špičkové technologie a tým zkušených lékařů a zdravotníků našeho centra. Ve své práci budete mít rovněž možnost uplatnit inovativní postupy.

KDE BUDETE PRACOVAT

V Onkologickém a radiologickém centru Multiscan v Pardubicích či v jeho detašovaném pracovišti.

CO OD VÁS POŽADUJEME

Chuť se rozvíjet. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME

Stipendium ve výši až 10 000 Kč měsíčně nabízíme studentům a studentkám vysokých, vyšších odborných i středních zdravotnických škol.

Pokud jste absolvent či absolventka, vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

  • přístup k nejkvalitnější zdravotní péči pro vás i vaše nejbližší rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené
  • mateřskou školku a příměstské tábory
  • celoživotní vzdělávání
  • penzijní a životní pojištění
  • a mnohem více

Seznam všech benefitů pro naše zaměstnance naleznete pod videem.

PŘIDEJTE SE K NÁM

Onkologické a radiologické centrum Multiscan sídlí v Pardubické nemocnici a je součástí Komplexního onkologického centra Pardubického kraje. Zároveň provozuje ambulance klinické onkologie v Chrudimi, ve Svitavách a v Ústí nad Orlicí. Jako další detašované pracoviště slouží i onkologické oddělení Nemocnice Hořovice. Kromě těchto ambulancí funguje v rámci centra i oddělení radiodiagnostiky, které sídlí na Poliklinice Vektor v Pardubicích.

Naše centrum je součástí holdingu AKESO, předního poskytovatele zdravotní péče v Česku. AKESO provozuje kromě Onkologického a radiologického centra Multiscan i Nemocnici Hořovice, Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice v Praze a Rehabilitační nemocnici Beroun. Vedle těchto zařízení patří do skupiny i další ambulance, lékárny, distributoři léčiv a stavební divize.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Máte zájem o nabízenou pozici?
Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?
Kontaktujte nás